14 lipca 2013

Ogłaszamy nowy konkurs na najlepszy stojak rowerowy!

Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią ogłaszamy nasz własny konkurs na najlepszy stojak rowerowy!

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych - udział we wcześniejszym konkursie ogłoszonym przez wiadomą firmę nie jest wymagany :-)

stojak rowerowy


Proponujemy Wam następujące zasady:


- każdy Uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie trzy projekty stojaka (tym samym prosimy osoby, które przesłały więcej projektów, o wskazanie prac, które chciałyby zobaczyć w konkursie)

- do każdego projektu można nadesłać maksymalnie dwa pliki w formacie JPG, których większy wymiar (szerokość lub wysokość) nie przekracza 1200 pikseli; zastrzegamy sobie prawo do przeskalowania większych obrazów

- prawo wyboru najlepszych projektów mają wyłącznie osoby, które nadeślą swoje prace do konkursu

- głosy w konkursie będziemy przyjmowali mailowo na adres info(małpa)rowerplus.pl

- głosować możecie w systemie: jeden nadesłany projekt = jeden głos; głosy można rozdzielać dowolnie (po jednym głosie na różne prace, wszystkie głosy na jedną pracę lub w stosunku 2:1 na dwie różne prace), przy czym niedozwolone jest głosowanie na własne projekty;

- w razie remisu następuje dogrywka, w której biorą udział wyłącznie projekty, które w pierwszym głosowaniu zajęły ex aequo pierwsze miejsce; każdy z Uczestników (poza autorami prac, które dostały sie do finału) ponownie otrzyma w dogrywce po jednym głosie za każdą przesłaną przez siebie pracę

- jeżeli po dogrywce ponownie padnie remis, zastrzegamy sobie prawo do podziału nagrody głównej pomiędzy autorów prac, które otrzymały największą liczbę, przyznania większej liczby nagród głównych lub wyboru jednego zwycięzcy


Czas na część najprzyjemniejszą, czyli...


Nagrody :-)


- Zwycięzca konkursu otrzyma od nas nagrodę w postaci bonu wartościowego na kwotę 100 zł do wykorzystania w internetowym sklepie rowerowym ROWERPLUS.PL, którego otwarcie nastąpi bardzo niedługo (planowany termin otwarcia to przełom lipca i sierpnia 2013 r.)

- Zwycięzca otrzyma także unikalną, ręcznie wykonaną kartkę pocztową z trasy charytatywnej wyprawy Wyroweruj marzenia dla Szymona, czyli rowerem dookoła Polski, którą mamy zaszczyt sponsorować

- każdy z pozostałych Uczestników otrzyma od nas gwarantowany jednorazowy kod na rabat 10% od kwoty zamówienia złożonego w sklepie ROWERPLUS.PL. Jeżeli dany towar będzie równocześnie objęty inną promocją, uwzględniona zostanie ta ze zniżek, która da w efekcie niższą cenę danego towaru


Pozostałe zasady


- projekty stojaków prosimy nadsyłać do 21 lipca do godziny 23:59 na adres info(małpa)rowerplus.pl (maksymalna łączna wielkość załączników to 5 MB).

- po zebraniu wszystkich zgłoszeń, 22 lipca opublikujemy nadesłane prace na stronie www.kochamrowery.pl, po czym będziecie mogli oddawać swoje głosy przez tydzień od momentu publikacji projektów - tym samym wyniki głosowania ogłosimy najpóźniej w dniach 29-30 lipca. Zbieranie głosów w ewentualnej dogrywce również potrwa tydzień.

- kody rabatowe dla Uczestników oraz Zwycięzcy będą ważne przez 3 miesiące od dnia otwarcia sklepu ROWERPLUS.PL.Wybór Zwycięzcy należy w 100% do Was, jednak prosimy, abyście wzięli pod uwagę przede wszystkim funkcjonalność zaprojektowanych stojaków oraz realną możliwość ich wykonania i wykorzystania w praktyce (ze szczególnym uwzględnieniem kosztów wykonania, możliwości przypięcia różnych rowerów, odporności na uszkodzenie itd.).

Nadesłane prace pozostają własnością Uczestników, jednak uczestnictwo w konkursie oznacza zgodę na publikację projektów na stronie www.kochamrowery.pl i na profilu facebookowym http://facebook.com/kochamrowerypl/ . Nadesłanie prac traktujemy także jako zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych (imię i nazwisko oraz adres e-mail) Uczestników w zakresie niezbędnym do rozstrzygnięcia konkursu i realizacji kodów rabatowych.

3 komentarze :

 1. Przyszły producent na pewno skorzysta z tego konkursu. Może okazać się że za 100 kupi fenomenalny projekt stojaku na rower który opanuje całą Europę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Data publikacji będzie jasno podana, więc w razie plagiatu udowodnienie pierwszeństwa opracowania projektu przez autorów nie będzie problemem ;-)

   Usuń
 2. Kiedy nadesłane prace uczestników konkursu pojawią się u was na facebooku oraz tutaj?

  OdpowiedzUsuń