23 lipca 2013

Konkurs na nalepszy stojak rowerowy: ogłaszamy kandydatów!

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią (i informacją o drobnym opóźnieniu, za które raz jeszcze przepraszamy) chcielibyśmy ogłosić Wam listę projektów stojaków rowerowych, które zgłosiliście do naszego konkursu.

Przede wszystkim chcemy Wam bardzo podziękować za niesamowity odzew. 10 projektantów i 17 projektów to wynik, który po prostu nas onieśmielił :-) Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że chcecie działać i brać udział w tworzeniu wizerunku naszych miast!

Poniżej przedstawiamy prace zgłoszone do pierwszego etapu projektu, ustawione w kolejności całkowicie losowej:
Projekt nr 1


Projekt nr 2


Projekt nr 3


Projekt nr 4


Projekt nr 5


Projekt nr 6


Projekt nr 7


Projekt nr 8


Projekt nr 9


Projekt nr 10


Projekt nr 11


Projekt nr 12


Projekt nr 13


Projekt nr 14


Projekt nr 15


Projekt nr 16


Projekt nr 17


Uczestników zapraszamy do oddawania głosów na najlepszy stojak. Przypominamy, że każdy z Was ma do dyspozycji po jednym głosie za każdy zgłoszony projekt i nie jest dozwolone oddawanie głosów na własne projekty.

Głosy prosimy oddawać mailowo na adres info(małpa)rowerplus.pl.

Życzymy powodzenia i... niech wygra najlepszy!


Spodobało Ci się? Odwiedź nasz profil na Facebooku i polub nas, aby być na bieżąco z najciekawszymi informacjami ze świata rowerów!


12 komentarzy :

 1. Projekt numer 17 odpada na starcie xd chyba każdy wie dlaczego ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. 4 i 7 różni się czymś oprócz zakończenia? :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Projekt nr. 15 wydaje się być sensownym. Jeśli linka byłaby dobrze zespolona z rurkami, to jest nawet dobrym stojakiem. W sumie to rzeczywiście macie ciekawe pomysły.
  Projekt nr. 12 mógłby wygrać jakiekolwiek miejsce w konkursie MC.
  Drogie, i dosyć trudne w użytkowaniu, ale za to oryginalne, wtapiające się w markę.
  No ale cóż, wygrał kawałek blachy przyczepiany do ściany :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Buu, mój projekt (2) jako jedyny jest robiony w paincie, i trochę głupio wygląda.
  ''Cóż za profesjonalizm'' :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nr 5 lub 8 ( a dlaczego nie zaistnialy w poprzednim konkursie - zginely w pracach, gdzie plansze byly na poziomie agencji reklamowych )

  OdpowiedzUsuń
 6. KOCHAMROWERY GRAJĄ NIE FAIR?! projekt nr 1 został zaktualizowany od momentu pojawienia się pierwszy raz wszystkich projektów ( zmana "rysunku roweru" na ilustrację mocowania u-lock wraz z boczną symboliką rodzajów rowerów), nie jest to fair biorąc pod uwagę fakt, iż ten sam motyw istnieje w projekcie nr 16 !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobry wieczór,

   Jedna z grafik do projektu nr 1 rzeczywiście została zamieniona na prośbę Autora, jednak stało się to PRZED oddaniem pierwszego głosu - z tego powodu nie miało żadnego wpływu na wyniki głosowania. Co więcej, wstawiona grafika przedstawia dokładnie ten sam stojak co poprzednio, jedynie w nieco innej pozycji.

   Pozdrawiam

   Usuń
  2. To są plansze, które wysłałam na konkurs "postaw na stojak". Nic nie było dorabiane - projekt od miesiąca wisi na moim profilu na behance:
   http://www.behance.net/gallery/Bike-Rack-Design/9433937

   Pracę wysłałam do KochamRowery.pl zanim ogłoszono regulamin - przesłałam więc widoczne na moim profilu gify.
   Po zamieszczeniu prac poprosiłam o podmianę gifa, który nie spełniał swojej funkcji (pokazywał różne rowery przypięte U-Lockiem) na jpg.
   Serio myślisz, że dorabiałabym całą planszę, którą wcześniej zgapiłam od innego uczestnika konkursu?

   Usuń
 7. 1)Sposób przedstawienia jak i sam projekt są całością. Projekt niżej posłużył jako wzór do stworzenia grafiki projektu nr.1. Pfff.. dobrze stwierdziła osoba na forum- cyt:"Przyszły producent( w tym przypadku uczestnik) na pewno skorzysta z tego konkursu ..."
  2) Co do samych zasad konkursu: "- projekty stojaków prosimy nadsyłać do 21 lipca do godziny 23:59 "
  ORGANIZATORZY KONKURSU "POSTAW NA STOJAK" W KWESTII ORGANIZACJI I PRZEBIEGU WYKAZALI SIĘ PROFESJONALISTAMI W ODRÓŻNIENIU OD WAS.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli pod hasłem braku profesjonalizmu ma Pan/Pani na myśli dogadanie się z Autorem w ludzki sposób, który nie zaszkodził nikomu innemu, to ma Pan/Pani rację: jesteśmy nieprofesjonalni i co gorsze, jesteśmy z tego faktu zadowoleni.

   Jeszcze raz podkreślamy, że skorygowany plik został nadesłany przed nadejściem jakiegokolwiek głosu, a to oznacza, że wydarzenie to nie miało wpływu na wyniki głosowania. Z naszej strony zamyka to dyskusję na ten temat.

   Jeżeli chodzi o punkt 1 - Autorzy projektów byli poinformowani o tym, że Ich prace zostaną opublikowane. Jeżeli wyrazili na to zgodę, to sądzę, że zamyka to dyskusję również na ten temat.


   Pozdrawiamy!

   Usuń
  2. Wdam się w dyskusję tylko dlatego, że link do mojego portfolio powinien raz na zawsze ją uciąć. Projekt wisi od MIESIĄCA na behance:
   http://www.behance.net/gallery/Bike-Rack-Design/9433937

   Jeszcze jakieś sugestie co do tego, od kogo go zmałpowałam w ciągu kilku godzin od zamieszczenia na kochamrowery.pl?

   Usuń